Od czerwca 2013 z naszej Platformy skorzystało już osób.

Ty też dołącz do grona zadowolonych klientów.

Umów się na konsultację logopedyczną już dzisiaj

Logopeda praca

Poszukujemy dyplomowanych logopedów do pracy na umowę zlecenie

Jeśli jesteś praktykującym logopedą, interesują Cię najnowsze rozwiązania z dziedziny terapii logopedycznej, szukasz możliwości rozwoju zawodowego to nasza oferta jest przygotowana specjalnie dla Ciebie. Możesz w zasadzie od zaraz podjąć dodatkową pracę z godziwym wynagrodzeniem z pacjentami, którzy używają naszej platformy logopedycznej. Zapewniamy efektywne szkolenia online z udziałem naszych specjalistów, dostęp do zawsze aktualnej i interesującej bazy merytorycznej, udział w organizowanych przez nas seminariach i szkoleniach. Co najważniejsze wszystkie te możliwości otwierają się przed Tobą zupełnie za darmo. Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz zgłoszeniowy, określisz wygodne dla ciebie godziny współpracy a następnie podpiszesz z nami niezobowiązującą umowę.

Otwórz się na nowe możliwości i pomóż nam w propagowaniu idei Toker’a już dzisiaj, a nieograniczony dostęp do innowacyjnej i ciągle rozwijanej platformy logopedycznej otrzymasz od nas bezpłatnie.

Oferujemy:

  • Darmowe szkolenie z zakresu używania platformy Toker oraz tworzenia sesji terapeutycznych w ramach platformy.
  • Atrakcyjne warunki pracy finansowe.
  • Darmowy dostęp do platformy Toker zawierającej setki specjalnie opracowanych ćwiczeń logopedycznych dla pacjentów.
  • Darmowe szkolenia logopedyczne online.
  • Dostęp do ogromnej bazy wiedzy.

Obowiązki:

  • Wizyty domowe u pacjentów.
  • Konsultacje online (platforma Toker) z pacjentami.
  • Tworzenie sesji terapeutycznych dla pacjentów na platformie Toker (po darmowym szkoleniu).
  • Nadzorowanie przebiegu ćwiczeń pacjenta w ramach utworzonych sesji.
  • Prowadzenie kalendarza dostępnych do współpracy godzin.
  • Raportowanie wizyt u klienta oraz konsultacji online.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie logopedy.
  • Kwalifikacje zawodowe potwierdzone otrzymanym dyplomem.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Możliwość dotarcia do klienta w wybranym regionie.
  • Rzetelność i uczciwość.